Doradca/Ekspert leasingowy

Doradca/Ekspert finansowy

Dowiedz się więcej na temat pracy naszych doradców

W Premium Leasing nie uznajemy półśrodków – nasza oferta sprosta wszystkim wymaganiom klientów z każdej branży. Zajmujemy się między innymi leasingiem i opracowaliśmy ten zakres naszej działalności dosłownie do perfekcji. Na podstawie indywidualnych ustaleń z wieloma leasingodawcami możemy zaprezentować najbardziej elastyczne umowy na rynku o znakomitych warunkach finansowych, których nie da się znaleźć nigdzie indziej. Co więcej, każdy leasing w naszej firmie charakteryzuje się kompleksową obsługą i indywidualnym podejściem naszych specjalistów. Poznaj doradców finansowych Premium Leasing i zdecyduj się na nasze usługi już dziś.

 

W czym leasing jest lepszy od tradycyjnego zakupu?

 

Leasing jest najlepszą i najbardziej komfortową możliwością zakupu środków trwałych do firmy i charakteryzuje się najmniejszym obciążeniem dla przedsiębiorstwa w momencie zawierania transakcji. W ramach jednej umowy można ustalić w zasadzie wszystkie niezbędne szczegóły i wybrać taką formę leasingowania, która okaże się najmniej obciążająca dla budżetu firmowego.

 

Można ustalić między innymi wysokość wkładu własnego (w zakresie 0 - 40%) i w ten sposób zmniejszyć wysokość kolejnych rat leasingowych lub skrócić czas trwania umowy. Same raty są również bardzo elastyczne. Klient wraz z doradcą alior Leasing Bydgoszcz i Toruń, czy wielu innych firm może zdecydować między innymi o czasie trwania leasingu. To jedna z najważniejszych kwestii tyczących się wysokości rat, gdyż im jest ich więcej (i im dłuższy jest leasing), tym stają się coraz niższe, wzrasta jednak oprocentowanie.

 

Tak czy inaczej – EFL Leasing w Bydgoszczy i Toruniu zapewnia klientom możliwość dalszego rozwoju, bez angażowania środków firmowych ponad wkład własny. Dzięki temu leasing jest doskonałym wyborem dla start-upów, które nie dysponują dużym budżetem do wykorzystania w ramach inwestycji. To także znakomity sposób rozwoju istniejących już przedsiębiorstw, którym umożliwia dopełnienie oferty i stworzenie kompleksowych i jednocześnie konkurencyjnych usług.

 

Leasing samochodów osobowych i ciężarowych

 

Większość firm do wykonywania pracy potrzebuje między innymi samochodów, które mogą stanowić wizerunkowy środek trwały lub inwestycję. Zakup auta jest bardzo kosztowny. Często nabycie fabrycznie nowego pojazdu nadwyręża kondycję finansową nawet największych przedsiębiorstw, gdyż ich cena może wynosić nawet kilkaset tysięcy złotych za jeden egzemplarz. Na znacznie gorszej pozycji są firmy nowe, szczególnie działające w branży typowo motoryzacyjnej, np. transport towaru lub przewóz osób. Getin leasing Toruń i Bydgoszcz zapewnia możliwość łatwego zakupu tych pojazdów i zwiększenia lub rozbudowania dotychczasowych usług, czy rozpoczęcie nowego profilu działalności.

 

W czym pomagają nasi doradcy i czym wyróżniają się na tle innych firm?

 

Doradcy między innymi Idea Getin leasing w Bydgoszczy i Toruniu zadbają o kondycję finansową Twojej firmy za pomocą wielu spersonalizowanych i indywidualnych umów, które należą do bardzo korzystnych. Niskie oprocentowanie i pełen zakres usług dodatkowych, jak i znakomita obsługa Premium Leasing, to tylko część z warunków, które na rynku finansowym oferujemy tylko i wyłącznie my.

 

Nasi doradcy, w tym również Millennium leasing Bydgoszcz i Toruń, wezmą pod uwagę aktualną i przyszłą kondycję finansową, wysokość dochodów firmy, czy możliwości finansowe w dalszym przedziale czasowym. Dokonają także wnikliwej analizy przychodów i rozchodów (jeśli zachodzi taka potrzeba), jak i ocenią zasadność danej inwestycji. W naszej kadrze znajdują się wyłącznie najlepsi specjaliści z branży finansowej, dla których praca jest także pasją.

 

Leasing – rozwiązanie, które poprawi kondycję Twojej firmy

 

Sfinansowanie nowych urządzeń, maszyn lub samochodów za pomocą leasing, potrafi zupełnie zmienić sposób prowadzenia działalności i spowodować, że stanie się bardziej konkurencyjna na rynku. Wielu przedsiębiorców doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Odwiedź nas już dziś i poznaj najlepsze oferty leasingowe na rynku. Premium Leasing to niezależna firma brokerska, której nadrzędnym celem jest kompleksowa obsługa, kompletna oferta i aktualność naszych danych. Zapraszamy.

 

Poznaj doradców Premium Leasing. Odwiedź nas koniecznie i dokonaj zakupu  środków trwałych za pomocą najlepszych umów leasingowych na rynku.

 

Napisz do nas wiadomość.
Zajmiemy się Twoją sprawą.

Imię i nazwisko
Nazwa Firmy
Numer telefonu
Adres mailowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych do celów związanych z udzieleniem odpowiedzi oraz zgodnych z polityką prywatności
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Nasi doradcy

ikona email   biuro@premiumleasing24.pl

ikona   +48 515 101 113

Firma leasingowa PremiumLeasing

facebook ikona

Strony internetowe Bydgoszcz

projekt i wykonanie copyright 2021