Kompleksowe wyposażenie magazynów i hal produkcyjnych w zasięgu możliwości każdego przedsiębiorcy!

Data: 2019-01-17


Leasing fabryczny to bardzo popularny sposób finansowania, który cieszy się od wielu lat niesłabnącym zainteresowaniem. Jego niewątpliwe zalety to stosunkowa łatwa dostępność, prostota procedur i przystępne warunki cenowe. Przedsiębiorcy najczęściej korzystają z opcji leasingu samochodów a także sprzętu, który pozwala realizować codzienne zadania w firmie – od sprzętu komputerowego po linie produkcyjne i maszyny.

A co z wyposażeniem magazynów i hal produkcyjnych ?

Zakup kompleksowych systemów magazynowych to z reguły duży wydatek i jednocześnie znacząco obciąża budżet firmy. Czy jest na to gotowe rozwiązanie, dzięki któremu można posiadać nowoczesne systemy magazynowe przy jednoczesnym niewielkim obciążeniu finansowym firmy ?

ZMS Systemy Magazynowe jako jedyna firma w branży wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców proponuje innowacyjne i rzadko spotykane rozwiązanie jakim jest leasing fabryczny. Jest to usługa finansowa, która jest świadczona bezpośrednio przez firmę będącą dostawcą środka trwałego, dzięki której wszystkie formalności związane z zakupem i finansowaniem odbywają się w jednym miejscu.

Korzyść jaka płynie z tej możliwości to przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy oraz zmniejszenie liczby osób, z którymi ustalamy i negocjujemy warunki transakcji do minimum.
Dzięki temu w prosty sposób doradcy ZMS pomagają w wyborze produktów i usług a następnie dobierają dogodny dla klienta raty leasingowe które pomagają sfinansować inwestycje.

Jakie są kluczowe korzyści tego rozwiązania?

- oferta leasingowa jest uszyta na miarę potrzeb
- cała procedura jest prosta a do tego doradcy wyręczą przedsiębiorcę w kwestiach formalności
- leasing fabryczny nie obciąża finansowo a jednocześnie firma może korzystać z nowego sprzętu przy regularnych, stosunkowo niskich opłatach miesięcznych
- optymalizacja podatkowa - zarówno opłatę wstępną i raty miesięczne można ująć w kosztach firmy, tym samym zmniejszając podatek dochodowy.


ZMS Systemy Magazynowe to innowacyjna firma, która działa w branży wyposażenia magazynów i hal produkcyjnych od ponad 20 lat. Dzięki zebranym w tym czasie doświadczeniom jako jedna z nielicznych na rynku jest w stanie zagwarantować profesjonalną i w pełni kompleksową obsługę w zakresie wyposażenia hal produkcyjnych, magazynów, warsztatów i biur. Dzięki fachowemu doradztwu można szybko i bez zbędnych formalności przejść przez cały proces zakupowy obejmujący:

- określenie potrzeb i stworzenie projektu ,
- ustalenie dostawy,
- montaż,
- usługi serwisowe,
- leasing fabryczny – dobranie odpowiedniego rozwiązania i wypełnienie niezbędnych dokumentów.

Wyróżnienia dla firmy ZMS takie jak Gazela Biznesu i Gepard Biznesu, trafiające do najbardziej innowacyjnych i dynamicznie rozwijających się firm, mówią same za siebie.


Jeżeli rozważasz doposażenie swojej firmy w systemy magazynowe w sposób szybki i nie obciążający budżetu skontaktuj się z doradcami ZMS, którzy w oparciu o Twoje potrzeby dokonają wyliczeń i przygotują najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Aby poznać szczegóły kliknij tutaj