Szukasz najlepszych źródeł finansowania? Sprawdź jakie możliwości daje Ci współpraca z Premium Leasing

Data: 2018-11-08

Na pewnym etapie działalności każdy przedsiębiorca rozważa nabycie nowych sprzętów, maszyn czy pojazdów do swojej rozwijającej się firmy.

 W jaki sposób się za to zabrać? Jaka forma jest najlepsza – leasing a może kredyt? Jak zmieniające się przepisy podatkowe wpłyną na warunki nabycia? Ile czasu to zajmie i czy jestem w stanie dopełnić wszystkich wymogów formalnych? Czy poradzę sobie, czy mam czas na wypełnianie stosów dokumentów i wniosków?

Jeśli nurtują Cię te i inne pytania to znak, że trafiłeś we właściwe miejsce.

Czym się zajmujemy?

Premium Leasing 24 to niezależna firmą brokerska. Nasi pracownicy są specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w branży, dlatego tak skutecznie pomagamy tysiącom Klientów realizować ich cele. Służymy Państwu ekspercką wiedzą i bezpłatnie pomagamy w doborze najkorzystniejszej oferty na rynku a przy tym najlepiej dopasowanej do indywidualnych potrzeb i sytuacji firmy.

Niskie oprocentowanie to nie wszystko

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że najważniejsze jest oprocentowanie. Jako profesjonaliści wiemy jednak, że na potencjalnego leasingobiorcę czeka cały gąszcz drobnych pułapek, w które może wpaść, nie mając odpowiedniej wiedzy lub pomocy.

Premium leasing 24 dobiera ofertę, biorąc pod uwagę najkorzystniejszy wariant cenowy i uwzględniając kontekst korzyści podatkowych, jednak idziemy znacznie dalej.

Czym się wyróżniamy?

  • kompleksową obsługą klientów, zarówno w zakresie zawierania umów leasingu jak i kredytu,
  • cenimy czas naszych klientów, dlatego wszelkie formalności są po naszej stronie. Zadbamy o wypełnienie odpowiednich wniosków, zdobycie zaświadczeń i dopilnowanie kluczowych terminów,
  • elastycznością – dojedziemy na spotkanie w dowolnie wybraną przez klienta lokalizację,
  • jesteśmy do stałej dyspozycji naszego klienta, zapewniając możliwość kontaktu i wsparcie przez cały proces, aż do zakończenia umowy leasingu, nasze wieloletnie doświadczenie pozwala  szybko reagować i dobierać najlepsze rozwiązania – znamy najnowsze oferty na rynku i wiemy o wszelkich zmianach prawnych.
  • Z nami unikniesz długotrwałego poszukiwania informacji i wyjaśniania niedomówień i „kruczków”,
  • wysoką skutecznością - wiemy jakie są kryteria banków i uwarunkowania prawne, dlatego zawsze jesteśmy w stanie zaproponować jakieś rozwiązanie – nawet przy bardzo nietypowych sytuacjach, w których inne firmy mówią „nie da się”.

Jeśli zastanawiasz się nad leasingiem lub kredytem zamów już teraz bezpłatną konsultację. Porozmawiamy o Twoich potrzebach i możliwościach.

Nasz doradca niezwłocznie skontaktuje się z Tobą, aby zaproponować najlepsze dostępne na rynku rozwiązania!